top of page

Hizmetler

MAYAS, her müşterisi için yaratıcı ve ölçeklenebilir çözümler sunmayı amaçlar. Her müşterinin farklı olduğunu biliyoruz. Bu yüzden tüm hizmetlerimiz kolayca kişiye özel olarak uyarlanabilmektedir. Neler sunduğumuz hakkında aşağıda daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz varsa veya ekip üyelerimizden biriyle görüşmek isterseniz lütfen bizi arayın.

Konteyner Sahası

Yerel Firmaların İhracatlarının Yapılması

Bu, en sık kullanılan hizmetlerimizden biridir. Birçok müşterimize büyük fayda sağlayan bu hizmeti müşterilerimize en iyi şekilde sunuyoruz. Bu hizmetle tüm detayların basit ve sorunsuz olup zamanında ele alınmasını sağlıyoruz. Firmalarınıza müşteri bulmakla başlayıp, ürünleri gönderip KDV iadelerini aksatmadan ve daha doğru bir sistemle alabilmeye kadar beraberiz. Yolunuz MAYAS ile kesiştiği zaman emin ellerde olduğunuzu bilin.

Depo çalışanı

Daha Kaliteli Daha Ekonomik Ürünler

Birçok müşterimiz tarafından sıklıkla tercih edilen bu hizmet, çoğu başarımızın altında yatan en önemli unsur oldu. Verdiğimiz her serviste, her ihtiyacınızı karşılayacağımız konusunda bize güvenebilirsiniz. Eşsiz müşteri hizmetlerimiz ile gurur duyuyoruz ve bizimle çalışmaktan memnun kalacağınıza eminiz. Sizin için neler yapabiliriz bugün öğrenin.

bottom of page